Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Biuro Obrotu Nieruchomościami m2 s.c.

81-372 Gdynia
81-372 Gdynia ul.Armii Krajowej 24/4
Tel: 502755811
502755880
Fax: 586228888
biuro@nieruchomoscim2.eu

Nasze biuro opiera swoją działalność na podstawie świadectwa nadania licencji zawodowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 16715 i 16741. Działamy zgodnie z zasadami etyki i standardami zawodowymi obowiązującymi pośredników w obrocie nieruchomościami jednocześnie traktujemy każdego klienta w sposób wyjątkowy i indywidualny.

Swoje działania koncentrujemy w szczególności na terenie Pomorza, ale jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nieruchomości również w innych zakątkach kraju, poprzez współpracę z zaprzyjaźnionymi pośrednikami z całej Polski. W naszej ofercie można znaleźć oferty zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Nasz zespół poprzez pełne zaangażowanie, zdobytą wiedzę oraz doświadczenie w innych dziedzinach stanowi fundament naszych sukcesów. Posiadamy niezbędne, wymagane ustawowo licencje i uprawnienia. Oferujemy swoją obecność podczas całego procesu przebiegu transakcji.

Dając Państwu do wyboru wiele możliwych rozwiązań, najwyższy standard świadczonych usług oraz gwarancję kompetentnej pomocy, uzyskaliśmy wśród obecnych klientów miano partnera godnego zaufania.